Join a team recognized for leadership, innovation and diversity

Jsme strojaři a strojařky z Honeywell Aerospace Olomouc a vyrábíme součástky do motorů pro letadla těch největších značek jako Airbus, Boeing nebo Bombardier. Díky nám létají miliony lidí bezpečně po celém světě. Naše inženýrské oddělení má k dispozici unikátní technologie a high-tech materiály a může se spolehnout, že ve špičkovém prostředí výroby se díky precizní práci celého týmu vše vyrábí na tisícinu milimetru přesně. Jinak to ani v letectví nejde. Podílíme se na mezinárodních projektech, které formují budoucnost celého odvětví Aerospace. A to vše v Hlubočkách u Olomouce.

R&O tým nabízí skvělou příležitost pro juniorní strojní inženýry! Máte minimálně bakalářský titul ze strojního inženýrství, dobrou angličtinu a chcete získat zkušenosti v oblasti aerospace? Rádi Váš vše naučíme, důležité je hlavně Vaše nadšení, zápal a chuť posouvat se dál.

Co budete dělat?
- provádět technologických činností v rámci vyhodnocování  výrobních procesů, snižovaní výrobních nákladů, zlepšování kvality,      zvyšování včasnosti dodávek a snižování  zásob pro současně vyráběné motory;
- provádět technologických revizí/analýz MRB a řízení neshod včetně vyhodnocení a odstranění kořenových příčin;
- aktualizovat Design For Manufacturing Environment (DFME) s cílem  zkrátit výrobní čas a náklady na základě získaných z         zkušeností včetně nákladových modelů, standardních výkresů a specifikací, standardů CAD a parametrických designových   systémů pro nově vyráběné produkty.

Vaše kvalifikace
- ukončené bakalářské vzdělání v oboru strojní inženýrství
- anglický jazyk na úrovni B2 (budete komunikovat s anglickým nadřízeným a kolegy z Německa a Velké Británie)
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Navíc oceníme
- zkušenosti se strojním design inženýrstvím z odvětví aerospace či automotive

Co získáte?
- nadstandartní platové ohodnocení
- škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit+ program, Multisport karta a další
- dotované stravování v naší závodní kantýně
- smlouvu na dobu určitou do jara 2024 s možností prodloužení při oboustranné spokojenosti
- příležitost získat první pracovní zkušenosti ve firmě nadnárodního formátu
- mezinárodní pracovní prostředí a spolupráce s kolegy ze zahraničí

Zaujala Váš tato příležitost? Pošlete nám přihlášku a dejte nám o sobě vědět!

CZE2021

Additional Information

  • JOB ID: HRD138165
  • Category: Engineering
  • Location: Nadrazni 400,Hlubocky,OLOMOUC,78365,Czech Republic
  • Exempt
Engineering (EMEA)

Honeywell Technology Solutions Inc. (HTSI) offers world-class competencies in management, space systems and services, engineering, logistics, information technology and testing and calibration. We provide value, expertise, competitive pricing and the highest quality standards available. Our customers can expect proven leadership processes, technical excellence and cost management. We offer more than just connections…we offer solutions.